Weekendy na pełnym gazie!

Weekendy na pełnym gazie!


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Nieustraszeni, zazwyczaj umorusani faceci w zbrojach i kaskach na głowach, na maszynach bez hamulców…

Właśnie coś takiego miałem okazję fotografować prawie każdej niedzieli tego sezonu. Dla tych co tego nigdy nie widzieli (w telewizji się nie liczy), Speedway działa na zmysły, charakterystyczny zapach, ryk motocykli oraz widok 4 gości wpadających w łuk, ponad 100km/h będąc kilka centymetrów od siebie… Właśnie to mnie jara!!!

Kilka miast, kilka tysięcy kilometrów,  dużo doświadczenia no i nowe znajomości, tak właśnie minął pierwszy rok z aparatem w ręku na stadionach żużlowych.

Ale… odnosząc się do tytułu, weekend to nie tylko niedziele, zazwyczaj przed nią mamy jeszcze sobotę (no chyba ze piątek jest wolny to czasami znika :)) w której to focimy/nagrywamy na weselach do samego rana…  ale nic nie daje takiego kopa jak połączenie dwóch pasji, wiecie o co chodzi #keepfullthrottle

Na zakończenie sezonu, miałem przyjemności  wykonania reportażu z Gali PGE Ekstraligi, dla samej Speedway Ekstraligi, braaaap!

Poniżej kilka fotek z tego lata…