O nas


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Twój Ślub Marzeń

IDEALNA PAMIĄTKA NA CAŁE ŻYCIE

Już od 25 lat spełniamy marzenia młodych par aby ta niezwykła uroczystość, nieskończyła się w ciągu jednej nocy, ale trwała przez lata. Zdjęcie do których chcę się wracać to jedna z najlepszych pamiętek na całe życie.

Magia zdjęć

Doświadcz z nami tego co niezwykłe

Wiecie jak to jest jak w tłumie nastu wystawców, z czego kilku to fotografowie tylko jeden głos odwraca wasz wzrok… Tak też było z nami. Spacerowaliśmy, przeglądaliśmy i w jednej chwili całą naszą uwagę skupił jeden głos pełen pasji, zaangażowania -niesamowite. Przecisnęliśmy się przez tłum i oczom naszym ukazały się dwie pełne pasji twarze. Niesamowici ludzie, co za energia, co za pasja. Jeszcze nie wiedzieliśmy, kiedy ślub, a fotograf wybrany 🙂 ONI i nikt inny! Wspaniały kontakt mnóstwo pozytywnej energii. Mieliśmy ten niebywały zaszczyt pracować z 3 osobami z ekipy Foto-Mono. Fotograf, który towarzyszył nam podczas ślubu i na weselu- niewidzialny. Nikt nie czuł na sobie obiektywu, „nikomu nie wsadził obiektywu w talerz” dyskretny. Zdjęcia, jakie zrobił były wspaniałe. Zadanie miał bardzo utrudnione gdyż impreza toczyła się na 3 salach z bardzo różnym oświetleniem, co było nie lada wyzwaniem jak również do dyspozycji gości był ogród. Jak sami widzicie było, co robić 🙂 Nadszedł dzień sesji zdjęciowej, która była no właśnie, jak była? Dla nas wspaniałą przygodą, która zostanie w naszych sercach i pamięci na długie lata. Emocje i zachwyt profesjonalizmem, perfekcjonizmem nie przestał nas zachwycać. Sami jesteśmy ludźmi z pasją prosto z serca i takich ludzi jak my wypatrzymy w tłumie zawsze. Kochani łzy w oczach mam za każdym razem jak patrzę na wykonane przez Was arcydzieła, nie dla tego, że photoshop działa cuda tylko dla tego, że na każdym zdjęciu widać to, czego słowami nie da się opisać. Widać tą magię, która nas łączy, to, co zapiera dech w piersiach nie tylko nam, gdy pokazujemy album, widzę ten zachwyt kolejnym ujęciem, kadrem, pomysłem na zdjęciem. A fotografowie no cóż dwoje takich, których nie zapomnę nigdy, trzeba ich zobaczyć w akcji by wiedzieć, o czym mówię· Polecam każdemu z całego serca, my ich pokochaliśmy Wy również pokochacie JESTEŚMY PEWNI!

Haikara Haikara

Idealne zdjęcia

Tajemnica naszej fotografii

Światło

Odpowiednio wykorzystana gra naturalnego i studyjnego światła pozwala nam wykonać zdjęcia, które już na pierwszy rzut oka mają w sobie coś niezwykłego.

Emocje

Bez tego elementu nawet najlepsze technicznie zdjęcie byłoby po prostu ładnie wyglądającym obrazkiem.

Autentyczność

Zdjęcie autentyczne to zdjęcie ponadczasowe. Prawda raz zaklęta w fotografii powraca do nas za każdym razem w magiczny sposób.

Dowiedz się więcej

Działamy na terenie całej Polski!

Zapraszamy do kontaktu

Kontakt